1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych, intencja na ten miesiąc: O dobre owoce Wielkiego Postu dla nas i każdego parafianina. O prawdziwe nawrócenie dla wszystkich.
  2. Popołudniu Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i Msza św. w kościele parafialnym
    o godz. 14.oo; a w kościele M.B. z Guadalupe o godz. 16.oo.
  3. W tym tygodniu:
  • katecheza dodatkowa dla klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św.:

- dla dzieci ze S. P. z Nowych Żukowic we wtorek w szkole o godz. 17.oo

- dla dzieci ze S. P. z Nowej Jastrząbki w piątek w szkole o godz. 15.oo

• w pierwszy czwartek modlimy się za kapłanów oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne
  • w pierwszy piątek jak zwykle Msza św. o godz. 7.oo a później wystawienie i całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Chorych odwiedzamy od godz. 8.oo. W pierwszy piątek składka jak zawsze przeznaczona na misje.

W piątek Droga Krzyżowa i Msza św.:

- na Wesołej o godz. 16.3o

- w kościele parafialnym o godz. 17.3o

Straż Honorowa ma adorację kościele parafialnym od godz. 17.oo (pół godziny)

Z racji pierwszego piątku spowiadamy:

- w kościele parafialnym rano od godz. 6.3o, popołudniu od godz. 17.15; na Wesołej od godz. 15.45.

Również w piątek na drogę krzyżową i mszę św. zapraszamy klasy VII
i  VIII
w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

• w pierwszą sobotę nabożeństwo i msza św. w Kościele Parafialnym o godz. 16.3o w Kościele M.B. z Guadalupe o godz. 19.oo. Serdecznie zapraszamy.
  • w przyszłą niedzielę dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami – i tak jak zawsze w 2 niedzielę Wielkiego Postu zbiórka do puszek na misje

- Akcja Katolicka we wtorek o godz. 19.oo

- Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w środę po wieczornej Mszy św.

- Służba Maryjna – kościół parafialny w sobotę o godz. 12.oo

- Służba Maryjna – Wesoła w sobotę godz. 11.15

- Koło Misyjne w niedzielę po sumie na plebanii

1. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować:
  • Państwu Jadwidze i Stanisławowi Klonowicz za pączki, ich dostarczenie i sprzedaż. Bóg zapłać. Dzięki tej corocznej akcji uzyskaliśmy dochód 4500,oo zł z przeznaczeniem na najuboższe dzieci ze Szkoły w Makabandilou w Republice Konga w Afryce i dla dzieci z Boliwii. Dziękujemy także wszystkim, którzy pączki zakupili. Bóg zapłać.
  • Panu Andrzejowi Czarnik za wykonanie poręczy w zakrystii. Bóg zapłać.
  • Wszystkim składającym ofiary do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii – zebraliśmy 3508,oo zł. Pieniądze zostały przekazane do Diecezjalnego Caritas. Bóg zapłać.

Pogrzeb śp. Jana Kwiatkowskiego we wtorek o godz. 12.3o, pół godziny wcześniej Różaniec za zmarłego.