Uroczystość Matki Bożej Niepokalanej to co roku dzień patronalnego święta Dziewczęcej Służby Maryjnej. Jest to także okazja, by po kilkumiesięcznych przygotowaniach włączyć do grona wspólny DSMu nowe dziewczęta.

Obrzęd błogosławieństwa dziewczynek i nałożenia im pelerynek maryjnych miał miejsce podczas Mszy świętych roratnich.

- w kościele parafialnym do grona DSMu zostało przyjętych 8 nowych dziewczynek i cała wspólnota liczy 16 „Maryjek”.

- w kościele Matki Bożej z Guadalupe do grona DSMu zostało przyjętych 10 nowych dziewczynek i cała wspólnota liczy 22 „Maryjki”.

Gratulujemy Dziewczętom i ich Rodzicom zaangażowania i chęci poświęcania swojego czasu dla dobra wspólnoty naszej parafii i własnego rozwoju duchowego.