1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy
  2. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek i wtorek o godz. 18.oo w kościele Matki Bożej z Guadalupe spotkanie młodzieży klas VIII (z Nowej Jastrząbki i Nowych Żukowic) przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Najpierw będzie msza św. z kazaniem a następnie próba. Obecność obowiązkowa, zapraszamy również jednego z rodziców. We wtorek zapraszamy świadków o ile będą mogli przybyć.
  • w środę o godzinie 18.oo w kościele na Wesołej młodzieży klas VIII z naszej parafii i młodzieży ze Starych Żukowic zostanie udzielony sakrament bierzmowania z rąk ks. bp Stanisława Salaterskiego. Młodzież wraz ze świadkami gromadzi się w kościele Matki Bożej z Guadalupe o godz. 17.3o.
  • ze względu na przygotowanie do bierzmowania i samo bierzmowanie będzie zmiana odprawiania mszy św.: w poniedziałek i wtorek w kościele parafialnym o godz. 16.45 a na Wesołej o godz. 18.oo, natomiast w środę w kościele parafialnym o godz. 16.3o a na Wesołej o godz. 18.oo.
  • we czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej i procesja do czterech Ołtarzy. W związku z tym prosimy o przygotowanie ołtarzy, całej asysty procesyjnej, sztandarów, feretronów, poduszek; prosimy o udział w procesji dzieci pierwszokomunijne, dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące dzwoneczkami, Służbę Maryjną, Koło Misyjne oraz inne grupy

Ochotniczą Straż Pożarną, o ile będzie to możliwe, bardzo prosimy o przypilnowanie porządku i zabezpieczenie ruchu drogą w czasie procesji.

• Przypominamy też godziny Mszy św. w Boże Ciało:

- w Kościele Parafialnym msze będą o godz. 7.oo, 10.oo wraz z procesją do czterech ołtarzy  i o 15.oo.

- w Kościele MB z Guadalupe msze będą o godz. 8.3o i o 12.oo wraz z procesją do czterech ołtarzy

Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości wziąć udział we mszy św. z procesją do czterech ołtarzy. Jest to nasz hołd wobec Chrystusa Eucharystycznego i wyznanie wiary w Jego obecność w Eucharystii. Można także za pobożny udział w procesji zyskać odpust zupełny.

Składka w tym dniu to pomoc na utrzymanie najbardziej chorych i konających w hospicjach.

• W oktawie Bożego Ciała msze św. w dni powszednie będą odprawiane: na Wesołej o godz. 16.45 w Kościele Parafialnym godz. o 18.15 (w sobotę na Wesołej o godz. 8.oo, w kościele parafialnym o godz. 9.15).
  • W przyszłą niedzielę procesja po mszy św. o godz. 10.oo i po mszy św. o godz. 11.3o
  • Również w przyszłą niedzielę składka do kopert na prace przy naszej świątyni
  1. W Boże Ciało organizujemy wyjazd na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha do Rzeszowa. Wyjazd o godz. 16.3o. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko młodzież. Można się wybrać całą rodziną. Koszt 30 zł. Zapisy do wtorku włącznie.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Stanisławie i Stanisławowi Cygan z Chicago za ofiarę 4 tysięcy dolarów na prace przy kościele parafialnym. Bóg zapłać.
  3. Spotkanie Grupy Młodzieżowej w piątek po mszy wieczornej.
  4. Pragniemy poinformować, że w najbliższy wtorek jest Diecezjalny Zjazd Szkolnych Kół Caritas w Zabawie. Bliższe informacje podane zostaną na zgodach, które dzieci ze Szkoły Podstawowej z Nowych Żukowic otrzymają w poniedziałek w szkole.
  5. Kościół Parafialny - Dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół. Bóg zapłać. Prosimy kolejne rodziny do sprzątania na ten tydzień i tak z rodzin: p. Tomasza Chłopek, p. Jadwigi Klaczek, p. Krzysztofa Kiełbasa, p. Magdaleny Hara. Sprzątanie w piątek po mszy św. wieczornej.
  6. Wesoła - Dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół. Bóg zapłać. Prosimy kolejne rodziny do sprzątania na ten tydzień i tak z rodzin: p. Janiny Kozioł, p. Józefy Tęcza, p. Moniki Kosiba, p. Adama Chłopek.