1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych. Intencja na ten miesiąc: O to, aby Matka Boże niszczyła podstępne zamiary szatana, które ma wobec Ojczyzny naszej, naszej Parafii, naszych rodzin i nas samych. Niech Maryja broni nas także przed pomysłami ludzi tego świata.
  2. Popołudniu Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i Msza św. w kościele parafialnym o godz. 14.oo; a w kościele M.B. z Guadalupe o godz. 16.oo. Serdecznie zapraszamy.
  3. Od czwartku rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne. Program rekolekcji na kartkach.
  4. W piątek w czasie rekolekcji na wszystkich mszach św. będzie składka na cele rekolekcyjne.
  5. Również w piątek Ekstremalna Droga Krzyżowa, będzie ona krótsza niż tamtego roku bowiem jest w czasie rekolekcji (długość drogi około 15 km). Jedna z intencji udziału w drodze krzyżowej to wynagrodzenie za zniewagi wobec św. Jana Pawła II i innych świętych. Rozpoczęcie przy kościele parafialnym o godz. 20.15  -  zakończenie przy kościele parafialnym. Prosimy zabrać latarki i kamizelki odblaskowe.
  6. W sobotę spowiedź św. Będą zaproszeni kapłani z innych parafii. Chciejmy te święta przeżyć rzeczywiście pojednani z Bogiem, uświęceni Ofiarą Chrystusa.
  7. Najbliższa sobota to pierwsza miesiąca dlatego nabożeństwo Fatimskie w kościele parafialnym będzie o godz. 9.oo, a w kościele Matki Bożej z Guadalupe o godz. 18.oo. Serdecznie zapraszamy.
  8. W sobotę podczas rekolekcji będziemy od godz. 13.15 odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy wcześniej zgłosić chorych. Nie trzeba zgłaszać tych, których odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca. Tego roku Wielki Piątek wypada w pierwszy piątek miesiąca, więc wtedy już nie będziemy odwiedzać chorych.
  9. O poprowadzenie Drogi Krzyżowej w przyszłą niedzielę bardzo prosimy:
      - w kościele Parafialnym – p. Jerzy Borek i p. Józef Puła

- w kościele MB z Guadalupe – p. Jakub Marszałek

1. Pamiętajmy o modlitwie o światło Ducha Świętego dla nas wszystkich, abyśmy otworzyli serca na działanie łaski Bożej podczas świętych rekolekcji.
  2. W Niedzielę Palmową na mszach św. poświęcenie palm oraz konkurs palm - po mszy św. o godz. 10.oo (kościół parafialny) i po mszy św. o godz. 11.3o (kościół Matki Bożej z Guadalupe). W konkursie gminnym obowiązuje wtedy regulamin zamieszczony na stronie Gminy.