1. Serdecznie dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na prace przy naszym kościele. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu we wtorek wspominamy św. Cyryla i Metodego
  3. Składka w przyszłą niedzielę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie oraz składka do puszek na poszkodowanych w Turcji i Syrii w wyniku trzęsienia ziemi.

- Grupa Młodzieżowa w czwartek o godz. 19.oo

- Liturgiczna Służba Ołtarza z Wesołej w piątek o godz. 16.oo

- Służba Liturgiczna Ołtarza z kościoła parafialnego w piątek o godz. 17.oo

- Służba Maryjna z kościoła parafialnego w sobotę o godz. 10.oo

- Służba Maryjna z Wesołej w sobotę o godz. 11.15

- Koło Misyjne w przyszłą niedzielę o godz. 11.oo (po sumie)

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Nowych Żukowicach informuje, że od dnia 13 lutego rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024, która potrwa do 10 marca 2023 r. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobrać ze strony przedszkola: gpnzukowice.szkolnastrona.pl z zakładki „Pliki do pobrania” lub odebrać w przedszkolu w godzinach pracy przedszkola.

Społeczność Gminnego Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Nowych Żukowicach serdecznie zaprasza wszystkie Babcie i Dziadków, osoby starsze na przedstawienie dnia 19.02.2023 (niedziela) na godzinę 16.3o do Sali Gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Nowych Żukowicach.