Program wycieczki:

DZIEŃ I 23.06.2024 WYJAZD Z POLSKI

Zbiórka o godz. 01:00. MSZA ŚWIĘTA. Wyjazd z Nowej Jastrząbki, następnie przejazd autokarem w kierunku Słowacji. Przyjazd na obiadokolację i nocleg w Nisz.

DZIEŃ II 24.06.2024 PRZEJAZD DO GRECJI

Wczesne śniadanie, wykwaterowanie. Całodzienny przejazd na Riwierę Olimpijską. Msza święta. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ III 25.06.2024 WYPOCZYNEK

Śniadanie. Korzystanie z infrastruktury obiektu, spacer na plażę. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV 26.06.2024 METEORY

Śniadanie.  Wykwaterowanie.  Przejazd  na  zwiedzanie  METEORÓW,  które  są  bez  wątpienia  jedną  z  najbardziej malowniczych formacji skalnych na świecie. Meteory to formacje skalne z piaskowca, osiągające nawet 540 m n.p.m. Na ich wierzchołkach wzniesiono wiele wieków temu klasztory, znane jako greckie monastyry. Były one miejscem spotkań ludzi z Bogiem. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja, czas na wieczorną Mszę św.

DZIEŃ V 27.06.2024 KORYNT

Śniadanie. Wyjazd do KORYNTU – miejsca gdzie mieszkał i nauczał przez 18 miesięcy św. Paweł. Zwiedzanie starożytnego Koryntu. Kto z nas nie zna 1-go listu św. Pawła Apostoła do Koryntian, napisanego w Efezie. Odczytanie pięknego Hymnu do miłości. Msza św. Czas wolny na odpoczynek. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ VI 28.06.2024 ATENY

Śniadanie. Przejazd do ATEN. Widok na Akropol, spacer na Aeropag na którym Apostoł Paweł przemawiał do Greków (przy którym modlił się Papież Jan Paweł II), Grobu Nieznanego Żołnierza, spacer po Monastyrakach, Ermou – sercu Aten. Msza Święta w Katedrze Katolickiej przy ul. Panapistimiu w której znajduje się tablica zdjęta z góry Pnyks upamiętniająca wizytę Papieża Jana Pawła II w Grecji. Powrót do hotelu obiadokolacja.

DZIEŃ VII 29.06.2024 WYPOCZYNEK

DZIEŃ VIII 30.06.2024 WYPOCZYNEK

Śniadanie. Przejazd do Kamena Vourla. Korzystanie z infrastruktury obiektu, spacer na plażę. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IX 1.07.2024 WYPOCZYNEK

Śniadanie. Wypoczynek na plaży. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ X 2.07.2024 PRZEJAZD DO SERBII

Śniadanie. Wyjazd w stronę Polski. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ XI – POWRÓT DO KRAJU – PRZEJAZD OK 20H.

Śniadanie. Wyjazd w dalszą drogę: przez Węgry, Słowację do Polski. Powrót do kraju w godzinach nocnych dnia następnego.

CENA:
2990 PLN/os - dla dzieci do 18 roku życia
3100 PLN/os - dla dorosłych

CENA ZAWIERA:

• przejazd autokarem
  • 8 noclegów w hotelu w Grecji
    • 3 noce – Riwiera Olimpijska Hotel 3* nad morzem z basenem – posiłki bufet – 3 razy dziennie
    • 3 noce FB Hotel TOLO nad morzem z basenem (200 m od morza) – posiłki bufet – 3 razy dziennie
    • 2 noce HB Kamena Vourla 3* z basenem nad morzem – posiłki bufet – 2 razy dziennie posiłek
  • 2 noclegi tranzytowe – 2 razy dziennie posiłek
  • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje – wg rozpiski powyżej
  • Ubezpieczenie KL do kwoty 15000EURO, NNW 10000PLN, OC 30000EURO,