1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Również dzisiaj dzieci z klasy III po raz pierwszy przyjmują Chrystusa do swoich serc. Otoczmy je modlitwą, aby zawsze kochały Chrystusa Eucharystycznego i często przyjmowały Go w Komunii św.
  3. Dzieci Pierwszokomunijne będą teraz przeżywać Biały Tydzień. Codziennie zapraszamy Dzieci i ich Rodziców na mszę św. i nabożeństwo majowe.
  4. Dziękujemy rodzicom dzieci z klasy II za piękne przygotowanie kościoła i jego otoczenia na Pierwszą Komunię św. Dziękujemy w imieniu swoim własnym oraz Dzieci Pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  5. W najbliższy piątek w kościele parafialnym pół godziny przed mszą św., różaniec dzieci prowadzony przez Koło Misyjne, serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami.
  6. Pragnę poinformować, że w kościele Matki Bożej z Guadalupe zostały zamontowane dwa witraże, koszt wykonania i montażu 10 000,oo zł.
  7. Trwa renowacja ambony z kościoła parafialnego, wpłacona została pierwsza rata na wykonywane prace w kwocie 10 000,oo zł.
  8. W miesiącu maju składka remontowa wyniosła w kościele parafialnym: 9 416,oo zł i 15 euro, w kościele Matki Bożej z Guadalupe: 6 851,oo zł. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

- Grupa Młodzieżowa w piątek po mszy św.

- Ministranci i Aspiranci z Wesołej w piątek o 16.oo

- Ministranci i Aspiranci z kościoła parafialnego w piątek o godz. 17.oo

- DSM z kościoła parafialnego w sobotę o godz. 10.15

- DSM z Wesołej w sobotę o godz. 11.3o

- Koło Misyjne w przyszłą niedzielę po sumie w świetlicy parafialnej

1. Przypominamy o wpłacie ostatniej raty na „Wakacje z Bogiem” w kwocie 380 zł.
  2. Przypominamy również o wpłacie kolejnej raty na pielgrzymkę do Fatimy w kwocie 300 euro. Wpłacamy bezpośrednio do ks. Proboszcza lub na konto: Stanisław Łątka, Nowa Jastrząbka 27

KBS nr: KRSPPLPK (PL) 85 85910007 3111 0311 7121 0008

(Oprócz nr konta trzeba wpisać tzw. SWIFT (BIC), który podałem wyżej przed numerem konta, w niektórych bankach trzeba dopisać PL). Tytuł przelewu: Pielgrzymka do Fatimy

1. Bardzo serdecznie dziękuję p. Teodorowi Niemczura za wykoszenie łąki przy nowym cmentarzu. Bóg zapłać.
  2. Kościół Parafialny: Dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół. Bóg zapłać. Prosimy kolejne rodziny do sprzątania na ten tydzień, i tak z rodzin: p. Anny Starzyk, p. Renaty Nieroda, p. Stanisława Żaby, p. Stanisława Chłopek. Sprzątanie w piątek po wieczornej mszy św.
  3. Kościół MB z Guadalupe: Dziękujemy tym, którzy w tym tygodniu sprzątali kościół. Bóg zapłać. Prosimy kolejne rodziny do sprzątania na ten tydzień, i tak z rodzin: p. Anny Kozioł, p. Eweliny Kozioł, p. Krystyny Adamczyk, p. Marii Zając