1. Przeżywamy dzisiaj Odpust Parafialny ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Bardzo serdecznie witamy wszystkich parafian i miłych gości. Życzymy, aby każdy doświadczył miłości Serca Bożego w swoim życiu.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy systematycznie uczestniczyli w procesjach eucharystycznych podczas oktawy Bożego Ciała, w procesji w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i w dzisiejszą Odpustową Uroczystość. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek wycieczka dla Szkolnego Koła Caritas i dla Służby Maryjnej z Wesołej. Wyjazd z parkingu przy Szkole Podstawowej w Nowych Żukowicach o godz. 7.3o, z parkingu na Wesołej o godz. 7.4o
  • w środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • w środę zapraszamy na spotkanie wszystkie dzieci i młodzież wyjeżdżającą na „Wakacje z Bogiem” wraz z jednym z rodziców. Spotkanie odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 19.oo. Przypominamy, że na „Wakacjach z Bogiem” codziennie jest msza św., i wszyscy przystępujemy do Komunii św., dlatego, kto nie jest w stanie łaski uświęcającej nich w tym tygodniu przystąpi do spowiedzi św. W zakrystii jest do odebrania kartka informująca o tym co należy zabrać ze sobą i jak się przygotować do „Wakacji z Bogiem”
  • w czwartek spotkanie Grupy Młodzieżowej i tych, którzy chcą dołączyć do tej wspólnoty. Serdecznie więc zapraszamy młodzież, która przechodzi do klasy 7 czy 8. Młodzież kończąca klasę 8 czy młodzież szkół średnich. Spotkanie w świetlicy parafialnej po mszy św.
  • w piątek zakończenie Roku Szkolnego, msza św. na zakończenie: w kościele parafialnym o godz. 7.45, a na Wesołej o godz. 8.oo.
  • w piątek również różaniec dzieci pół godziny przed mszą św. w kościele parafialnym
  • w przyszłą niedzielę po sumie w świetlicy parafialnej spotkanie Koła Misyjnego
  1. Zakończył się czas procesji eucharystycznych, dlatego prosimy zwrócić uwagę na zmiany w godzinach odprawiania mszy św.