1. Drodzy, bardzo cieszymy się Waszą obecnością na tej Eucharystii a zarazem dziękujemy za świadectwo Waszej wiary. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na ten miesiąc: Wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa przez Niepokalane Serce NMP za grzechy nasze i całego świata
  3. Od 1 sierpnia rozpoczynamy miesiąc dobrowolnej abstynencji.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

- w poniedziałek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

- we wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

- w piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów

- w przyszłą niedzielę Przemienienie Pańskie, w tym dniu ks. Prałat Józef po wszystkich mszach świętych będzie zbierał ofiary na misje.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

- w pierwszy czwartek - modlimy się w tym dniu o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. Msza św. w kościele na Wesołej o godz. 7.15 a w kościele parafialnym o godz. 20.15 – po mszy św. Godzina święta czyli adoracja Najświętszego Sakramentu

- w pierwszy piątek w kościele parafialnym dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo. Po mszy porannej całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy na godzinę przed wieczorną mszą św. na swoją adorację. Spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie w piątek w kościele MB z Guadalupe od godz. 15.45 a msza św. o godz. 16.3o; w Kościele Parafialnym spowiedź przed mszą św. poranną i popołudniu od godz. 17.15 a msza św. o godz. 18.oo. W pierwszy piątek chorych odwiedzać będziemy z posługą sakramentalną od godz. 8.oo. Składka w pierwszy piątek przeznaczona na misje.

- w pierwszą sobotę miesiąca - msza św. i Nabożeństwo Fatimskie w kościele parafialnym o godz. 16.3o, a na Wesołej o godz. 19.oo Nabożeństwo Fatimskie zakończone Apelem Maryjnym. Serdecznie na to nabożeństwo wszystkich zapraszamy.

1. Spotkanie przed pielgrzymkowe dla pielgrzymów z grupy 2 św. Franciszka odbędzie się 6 sierpnia (niedziela) w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Szynwałdzie po mszy św. o godz. 16.oo. Można zapisać się na pielgrzymkę podczas spotkania.
  2. Wyjazd dzieci i młodzieży do Wrocławia jak było zapowiadane odbędzie się we wtorek (1 sierpnia). Wyjazd o godz. 4.3o spod kościoła parafialnego a następnie z Wesołej. Należy zabrać odpowiednie ubranie w zależności od pogody, nakrycie głowy, wygodne buty, kanapki oraz wodę do picia. Powrót około 22.oo. Bardzo prosimy dzisiaj dokonać wpłatę 70 zł i dać zgodę. Chcemy wiedzieć czy wszyscy zapisani jadą, bo są jeszcze dzieci na rezerwie.
  3. Jeżeli chodzi o pielgrzymkę do Fatimy to informuję, że msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki zostanie odprawiona z piątku na sobotę (z 4 na 5 sierpnia) o godz. 23.50. Bagaże, na czas mszy św., można złożyć w kościele pod chórem. Po mszy udajemy się do autokaru i po spakowaniu, około 00.3o wyjazd w stronę Włoch. Wszystkie informacje podane zostały na spotkaniu. Jeżeli ktoś ich nie ma to można się zgłosić do proboszcza.