1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych. Intencja: O odnowę duchową dla wszystkich Polaków i o poszanowanie chrześcijańskich wartości oraz o wierność Narodu Polskiego Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.
  2. W piątek rocznica wybuchu II Wojny Światowej – pamiętajmy o poległych
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
    1. w pierwszy piątek dodatkowa msza św. w kościele parafialnym o godz. 7.oo, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodniowa adoracja. Na Wesołej wystawienie i adoracja od godz. 15.45. Wyjazd do chorych od godz. 8.oo. W pierwszy piątek jak zawsze składka na misje.

- Spowiedź w pierwszy piątek będzie na Wesołej od godz. 15.45, a msza św. o godz. 16.3o; natomiast w kościele parafialnym spowiedź rano od 6.3o
i popołudniu od godz. 17.3o, msza św. o 18.oo.

- Straż Honorową NSPJ zapraszamy na adorację godzinę przed mszą wieczorną do kościoła parafialnego. Po mszy krótkie spotkanie.

1. w pierwszą sobotę – nabożeństwo pierwszosobotnie w kościele parafialnym o godz. 16.3o. Natomiast na Wesołej Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.oo zakończone Apelem Maryjnym. O poniesienie figury MB Fatimskiej bardzo proszę młodzież, która w tym roku przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Serdecznie na nabożeństwo wszystkich zapraszamy.
  1. Jak wszyscy wiemy naszą parafię znów nawiedziła nawałnica. Dokonała wielu zniszczeń. Staramy się o pomoc z Caritasu Diecezjalnego dla tych rodzin czy osób, którym zostały uszkodzone dachy w budynkach mieszkalnych (nie dotyczy ta pomoc budynków gospodarczych czy rzeczy ruchomych). Bardzo proszę, aby wnioski złożyć najlepiej dzisiaj po mszach św. lub jutro zaraz rano.
  2. Parafialna pielgrzymko-wycieczka do Wrocławia (zwiedzanie miasta i ZOO z Afrykarium) oraz Świdnicy z Kościołem Pokoju, Wałbrzycha z zamkiem Książ a także Leśnicy i Sanktuarium na Górze św. Anny odbędzie się w dniach 16 i 17 wrzesień. Program na kartkach.
  3. W przyszłą niedzielę składka do puszek dla poszkodowanych wyniku nawałnicy. O przeprowadzenie bardzo proszę Parafialny Oddział Caritas