1. W tym tygodniu:
    3. w czwartek wspomnienie Faustyny Kowalskiej, dziewicy
    4. w sobotę wspomnienie NMP Różańcowej
    5. w przyszłą niedzielę składka do kopert na prace przy naszym kościele
  2. W najbliższą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Dzień Papieski. W tym dniu będzie można zakupić kremówki. Dochód będzie przeznaczony, jak co roku, na Dzieło Nowego Tysiąclecia i na najuboższe dzieci z Konga z Afryki. Jeżeli ktoś nie będzie chciał zakupić kremówek, może wesprzeć dzieło ofiarą do puszek.
  3. Również w tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

- w pierwszy czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. W pierwszy czwartek zapraszamy również na Godzinę Świętą, czyli adorację Najświętszego Sakramentu - rozpoczęcie o godz. 21.oo.

- w pierwszy piątek dodatkowa msza św. o godz. 7.oo w kościele parafialnym, później całodniowa adoracja. Składka w tym dniu na misje. Wyjazd do chorych od godz. 8.oo. W pierwszy piątek spowiedź pół godz. przed poranną mszą św., popołudniu w kościele na Wesołej od godz. 16.oo – spowiedź i od godziny 16.oo także będzie wystawiony Najświętszy Sakrament, o 16.3o – Różaniec i o 17.oo msza św.; w kościele parafialnym od godz. 17.15 - spowiedź, o godz. 17.45 - różaniec a po nim msza św. Arcybractwo Straży Honorowej ma swoją adorację w piątek od godz. 17.15 w połączeniu z Nabożeństwem Różańcowym.

- w pierwszą sobotę msza św. w kościele parafialnym o godz. 16.oo, następnie wyruszymy w Procesji Różańcowej w intencji Ojczyzny, wszystkich Polaków, naszej parafii, naszych rodzin i oczywiście jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy nasze i całego świata z kościoła parafialnego do kościoła Matki Bożej z Guadalupe. Po dotarciu do kościoła będzie msza św. na Wesołej około godz. 18.15. Bardzo prosimy, aby na początek procesji przybyli także parafianie chodzący do kościoła na Wesołej, a będących na mszy w kościele parafialnym, aby udali się w procesji na Wesołą. Będzie autokar o godz. 16.35 na Wesołej, który przewiezie parafian do kościoła parafialnego na początek procesji, a po zakończeniu procesji przewiezie znów chętnych pod kościół parafialny, czyli około godz. 18.15/18.3o. Zapraszamy wszystkich parafian, którzy mogą tę trasę przejść do udziału we mszy i procesji. Bardzo prosimy Ochotniczą Straż Pożarną z Nowych Żukowic i Nowej Jastrząbki o zabezpieczenie ruchu podczas procesji.

1. Przypominamy o udziale w nabożeństwach różańcowych. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Msza św. z różańcem codziennie na Wesołej o 16.3o a w kościele parafialnym o godz. 17.45.

Bardzo prosimy o poprowadzenie modlitw różańcowych w tym tygodniu:

Kościół Parafialny

Kościół MB z Guadalupe

Róża Marii Zmarlak

Róża p. Marii Szatko

Akcja Katolicka

Róża p. Janiny Ćwiok

Klasa III wraz z rodzicami

Służba Liturgiczna Ołtarza

Klasa VII

Straży Honorowej NSPJ

Służba Maryjna

Stowarz. Rodzin Katolickich

i kapłani

- Szkolne Koło Caritas – w poniedziałek po nabożeństwie. Bardzo proszę rodziców o odebranie swoich dzieci o godz. 20.3o.

- Akcja Katolicka we wtorek po nabożeństwie

- Dzieci Klasy III zapraszamy w środę na mszę św. i nabożeństwo wraz z rodzicami. Podczas nabożeństwa poświęcenie i wręczenie różańców. Po nabożeństwie krótkie spotkanie organizacyjne.

- Grupa Młodzieżowa w piątek po nabożeństwie wieczornym o godz. 19.oo.

- Służba Liturgiczna Ołtarza ze względu na pierwszy piątek miesiąca nie będzie mieć swojego spotkania.

- Służba Maryjna w sobotę; z kościoła parafialnego o g. 10.oo, z Wesołej o g. 11.15.

1. Można już się zapisywać na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Po zapisaniu należy do dwóch tygodni wpłacić 1000 zł zaliczki. Na stronie internetowej parafii jest program wyjazdu.
  2. 12 października (czwartek) jest Ogólnopolska Pielgrzymka Szkół Jana Pawła II do Częstochowy. Jeżeli ktoś chciałby jechać, np. rodzice z dziećmi czy inne osoby to bardzo proszę do soboty włącznie dokonać zapisu. Jeżeli nie będzie odpowiedniej liczby osób to pojedzie tylko delegacja. Koszt 70 zł.