1. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na prace przy naszej świątyni. Bóg zapłać.
  2. Przypominamy, że dzisiaj można zakupić kremówki z okazji Dnia Papieskiego
    i wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz działalność misyjną i ubogie dzieci z Afryki. Bóg zapłać za dobroć serca.
  3. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w kościele parafialnym o godz. 14.45, na Wesołej o 16.oo. Zapraszamy
  4. W tym tygodniu:

- w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

- w sobotę Dzień Nauczyciela, w tym dniu modlimy się za nauczycieli
i wychowawców tak żyjących jak i zmarłych - zapraszamy na mszę św. i różaniec

1. W tym tygodniu w piątek wypada 13 dzień miesiąca a więc ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Fatimskie na które serdecznie zapraszamy. O poniesienie figury bardzo proszę Różę p. Zbigniewa Zdeb. Przyjdźmy z lampionami.
  2. W najbliższą sobotę o godz. 15.oo poświęcenie kaplicy na Marku przez ks. Bp. Stanisława Salaterskiego. O godz. 14.oo różaniec.
  3. Zapraszamy w dalszym ciągu na nabożeństwa różańcowe. Bardzo dziękujemy tym, którzy w ubiegłym tygodniu prowadzili rozważania różańcowe. W tym tygodniu o prowadzenie różańca prosimy:

Kościół Parafialny

Kościół MB z Guadalupe

Rodzina Radia Maryja

Szkolne Koło Caritas

Klasa VIII

Grupa młodzieżowa

Nabożeństwo Fatimskie

Róża p. Marii Szatko

Służba Maryjna

Służba Liturgiczna Ołtarza

- Grupa Młodzieżowa – w czwartek prowadzi nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45 i ma swoje spotkanie o 19.oo (po mszy św.).

- Służba Liturgiczna Ołtarza z Wesołej w piątek o godz. 16.oo; z kościoła parafialnego w piątek o godz. 18.oo.

- Służba Maryjna z Kościoła Parafialnego w sobotę o godz. 10.oo; na Wesołej w sobotę o godz. 11.15.

- Koło Misyjne w przyszłą niedzielę po sumie w świetlicy parafialnej

1. Ogłaszamy „Wakacje z Bogiem 2024”. Chcemy pojechać do Grecji, o ile będą chętni. Ogólny koszt to 3150,oo zł (bogatsza wersja) lub 2900,oo zł. (uboższa wersja). Można się od dzisiaj zapisywać, a wpłata zaliczki jak najwcześniej w kwocie 500,oo zł. Program jest na stronie internetowej
  2. Zbliża się Święto Wszystkich Świętych, bardzo prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich i ich otoczenia. Również bardzo prosimy, aby chwastów i innych śmieci nie wyrzucać pod inne groby. Śmieci, które nie mogą ulec rozkładowi prosimy wrzucać do kontenera, a śmieci organiczne (trawa, chwasty, patyki, zwiędłe kwiaty itp. wyrzucać na wyznaczone miejsce.
  3. W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych już zapowiadamy, że pragniemy także wykosić i uporządkować, jak co roku, Stary Cmentarz, dlatego bardzo prosimy o przyjście do sprzątania w sobotę (21 października, czyli za dwa tygodnie).
  4. Październikowy Odpust w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie, odbędzie się 15 października (niedziela). Tradycyjnie Uroczystość Odpustową poprzedziNoc Pokuty” na którą ks. proboszcz Paweł Górski serdecznie zaprasza (godz. 20.oo - Nabożeństwo Pokutne, Różaniec Fatimski i Msza Święta). Uroczysta Suma Odpustowa w niedzielę o godz. 11.oo.